pokoje

Soukromý 4-lůžkový zahradní apartmán

Tento čtyřlůžkový světlý a vzdušný apartmán s výjimečným výhledem do zahrady inspirovaný přírodou se dvěma krásnými manželskými masivními postelemi vybavenými matrací s pětizónovou anatomickou profilací Flexifoam® a ortopedickým jádrem a komfortní rozlohou 44 metrů čtverečných vznikl v novém objektu na zahradě Art Hostelu. Každé lůžko má své ložní prádlo, osušku, polohovací čtecí lampičku s USB konektorem pro nabíjení telefonu. Pro zvýšení komfortu hostů je apartmán vybaven digitální TV s plochou obrazovkou a s balíčkem několika desítek kanálu s možností zpětného přehrávání. Dětská postýlka je součástí apartmánu. Apartmán Poskytuje přímý vstup do zahrady a větší soukromí než ostatní pokoje. Útulný dojem navozují tóny přírody a dřevěný nábytek z dubu a jasanu. Pokoj má moderní plně vybavenou kuchyňskou linku s indukční plotnou, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem, fén, mikrovlnní troubu a designovou jídelnu. Apartmán má vlastní koupelnu a toaletu, příjemným bonusem je venkovní posezení. Na střeše se navíc nachází prostorná terasa. Apartmán je laděný do zelené barvy, výzdoba v podobě obrazů s květinami působí uklidňujícím dojmem a připomíná situování pokoje do zahrady. Apartmán je možné pronajmout pouze jako celek, a to i pro dlouhodobější pobyt. Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení je samozřejmostí.

Soukromý 6-lůžkový rodinný apartmán

Apartmán v klasickém, nadčasovém designu pro rodiny s manželskou postelí z masivního dubu a dvěma stylovými palandami vybavenými matrací s pětizónovou anatomickou profilací Flexifoam® a ortopedickým jádrem pojme až šest osob. Díky rozloze 47 metrů čtverečných, a uspořádání působí velice vzdušně. Apartmán se nachází v přízemí. Pro zvýšení komfortu hostů je apartmán vybaven digitální TV s plochou obrazovkou a s balíčkem několika desítek kanálu s možností zpětného přehrávání. Každé lůžko má své ložní prádlo, osušku, polohovací čtecí lampičku s USB konektorem pro nabíjení telefonu.  Jako jediný pokoj v celém hostelu má zachované původní klenuté stropy. Velkou výhodou je přímý vstup do zahrady a blízkost venkovní střešní terasy. Apartmán má moderní plně vybavenou kuchyňskou linku s indukční plotnou, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem, fén, mikrovlnní troubu, kulatý masivní stůl, otevřenou šatnu, pohodlná křesla s konferenčním stolkem. Estetika rodinného apartmánu je založená na kontrastu světlejších a tmavších tónů. Má vlastní sociální zázemí. Pokoj je možné pronajmout pouze jako celek, a to i pro dlouhodobější pobyt. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi je samozřejmostí. 

Soukromý 6-lůžkový double apartmán

Největší ze všech pokojů má komfortní rozlohu 58 metrů čtverečných a šest lůžek rozdělených do 2 pokojů. Tento soukromý apartmán je ideální i pro sdílení skupiny přátel nebo 2 rodiny. V pokoji jsou 2 ložnice s manželskými postelemi a v jedné ložnici je navíc jedna stylová palanda. Všechna lůžka jsou vybavena matrací s pětizónovou anatomickou profilací Flexifoam® a ortopedickým jádrem. Palanda je osobně navržena a vyrobena z kovu a doplněna designovým prvkem. Každé lůžko má své ložní prádlo, osušku, polohovací čtecí lampičku s USB konektorem pro nabíjení telefonu. Uzamykatelný úložný prostor se nachází pod palandami a ve skříních. Pro zvýšení komfortu hostů je apartmán vybaven digitální TV s plochou obrazovkou a s balíčkem několika desítek kanálu s možností zpětného přehrávání. Pokoj má moderní plně vybavenou kuchyňskou linku s indukční plotnou, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem, fén, mikrovlnní troubu a dlouhý jídelní stůl. Má vlastní koupelnu s toaletou. Určujícím estetickým prvkem je kombinace žluté, šedé a černé barvy. Pokoj je orientován na západ s výhledem na naši zahradu. Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení je samozřejmostí.

Soukromý 8-lůžkový pokoj ∞SMIČKA I

Chcete se vrátit do studentských let a s partou přátel si připomenout, jaké to bylo na internátu nebo kolejích? Zároveň si zachovat soukromí a mít celý pokoj jen pro sebe? Pak je pro vás ideální volbou osmilůžkový pokoj Student I s rozlohou 40 metrů čtverečných a čtyřmi námi navrženými palandami vybavenými matrací s pětizónovou anatomickou profilací Flexifoam® a ortopedickým jádrem. Pokoj zařízený v minimalistickém stylu je perfektní pro skupinové pobyty přátel, cyklistů a výletníků, kteří hledají pohodlí a příjemnou atmosféru. Je možné si rezervovat pouze celý pokoj. Nabízí luxusní výhled na historické náměstí T. G. Masaryka s kašnou a morovým sloupem. Moderní palandy jsou vyrobeny z kovu a doplněny designovým prvkem. Každé lůžko má své ložní prádlo, osušku, polohovací čtecí lampičku s USB konektorem pro nabíjení telefonu. Pokoj má moderní plně vybavenou kuchyňskou linku s nádobím, indukční plotnou, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, mikrovlnní troubu a dlouhý jídelní stůl. Každý host má vlastní uzamykatelný prostor pro osobní věci pod palandou. Pokoj má uzamykatelnou koupelnu se dvěma hlavovými sprchami, nachází se na chodbě a je sdílená s vedlejším pokojem ∞SMIČKA II. Toalety jsou rozdělené na pánské a dámské. Sušič vlasů je k dispozici v pokoji. Ranní světlo procházející z východní strany vám pozvedne náladu. Bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení je samozřejmostí.

Soukromý 8-lůžkový pokoj ∞SMIČKA II

Tento osmilůžkový pokoj s rozlohou 36 metrů čtverečných je zařízený v minimalistickém stylu a funguje ve stejném režimu jako ∞SMIČKA I. Rezervuje se celý pokoj bez ohledu na počet hostů. Je jako ušitý pro výlet party kamarádů, sportovní kurzy nebo firemní týmy. Stylově se vrátíte do studentských let. Pokoj nabízí spaní na čtyřech stylových palandách vybavených matrací s pětizónovou anatomickou profilací Flexifoam® a ortopedickým jádrem. Je orientovaný na náměstí T. G. Masaryka s výhledem na starou radnici a další památky. Palandy jsou osobně navrženy a vyrobeny z kovu a doplněny designovým prvkem. Každé lůžko má své ložní prádlo, osušku, polohovací čtecí lampičku s USB konektorem pro nabíjení telefonu. Pokoj má moderní plně vybavenou kuchyňskou linku s nádobím, indukční plotnou, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, mikrovlnní troubou a dlouhý jídelní stůl. Každý host má vlastní uzamykatelný prostor pro osobní věci pod palandou. Pokoj má uzamykatelnou koupelnu se dvěma hlavovými sprchami. Je sdílená s vedlejším pokojem. Toalety jsou rozdělené zvlášť pro dámy, zvlášť pro pány. Sušič vlasů je na pokoji. Pokoj je orientovaný na východ, ranní světlo vám zaručeně zpestří náladu. Vysokorychlostní bezplatné rychlé Wi-Fi připojení je samozřejmostí.