Art Hostel

 

O ubytování

Stereotyp je nuda. Náš Art Hostel v historickém centru Dvora Králové nad Labem na náměstí T. G. Masaryka v domě číslo popisném 82 nabízí 32 lůžek v soukromých apartmánech s výhledem na historické náměstí nebo s přímým vstupem do zahrady. I když máme v názvu hostel, apartmány je možné si pronajmout pouze jako celek. Naše zahrada je hotová botanika v centru města. Spolu se střešní terasou s rozlohou 50 m2, z jedné strany ohraničené středověkou hradbou, je skvělým místem pro relax nebo lenošení pod slunečníkem. A to nejlepší na tom je, že zahrada i terasa je volně dostupná pro všechny naše hosty. Účelem je cítit se blaze. A to my umíme:)

  

Naše pokoje

Každý pokoj má stylovou kuchyni vybavenou nádobím, lednici s mrazákem, indukční plotnu, rychlovarnou konvici, fén a jídelní stůl se židlemi. Pokoje mají vlastní sociálním zařízení: sprchový kout a oddělenou toaletu. Dva z našich sdílených pokojů mají společné sociální zařízení. Komfort Vám poskytnou manželské postele a palandy, které mají matrace s pětizónovou anatomickou profilací Flexifoam® a ortopedickým jádrem. Manželské postele jsou vyrobené z masivního dubu, palandy jsou navrženy na míru pro náš hostel, vyrobeny z kovu a doplněny designovým prvkem. Každé lůžko má své ložní prádlo, osušku, polohovací čtecí lampičku s USB konektorem pro nabíjení telefonu. Každý host ve sdíleném pokoji má svůj vlastní, číselným kódem zabezpečený prostor pro osobní věci. Nachází se pod patrovou postelí a ve skříních.

Bezplatné rychlé Wi-Fi připojení je dostupné ve všech prostorech a pokojích.

 

Art je Smart

Ubytovat se nikdy nebylo snazší. Nechceme vás zatěžovat zbytečným papírováním a administrativou. Proto jsme vymysleli způsob, jak vám pobyt co nejvíce usnadnit. Recepci ani náladového recepčního u nás nehledejte, protože tu ani žádní nejsou. Jediné, co budete potřebovat, je číselný kód, který obdržíte mailem po check-in online. Použijete ho při vstupu do hostelu a vašeho pokoje. Stejnou číselnou kombinací otevřete kolárnu, vstup na zahradu, a dokonce i osobní úložný prostor pod palandami a ve skříních.